UAF Congratulates Ivan Bohun Military Lyceum Students on Armed Forces Day of Ukraine

On the eve of the Armed Forces Day of Ukraine, which is celebrated on December 6, the Ukrainian Football Association handed football presents to the students of the Ivan Bohun Military Lyceum of Kiev.

Українську асоціацію футболу та Київський військовий ліцей імені Івана Богуна пов’язує тісна співпраця з розвитку та підтримки футболу в ліцеї. Минулого року за ініціативи начальника ліцею генерал-майора Ігоря Гордійчука був проведений перший турнір із міні-футболу «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила». Сьогодні ж із візитом до учнів ліцею завітали почесні гості з УАФ — перший віце-президент Вадим Костюченко та тренери юнацьких збірних України Олег Кузнецов та Сергій Нагорняк.

Photo by Pavlo Kubanov

At the beginning of the event, UAF representatives presented a video of the activities of the Ukrainian Football Association and the success of the Ukrainian national teams in recent years to the students of the Lyceum. Vadim Kostyuchenko, addressing the students, conveyed to them congratulations on the upcoming holiday of the Armed Forces of Ukraine from the president of the association Andriy Pavel, who now works at the UEFA Executive Committee in Switzerland, and the head coach of the national team Andriy Shevchenko.

«Ви знаєте, що у 2019 році наша юнацька збірна вперше в історії стала чемпіоном світу, — сказав перший віце-президент УАФ, — національна збірна також уперше виборола пряму путівку на Євро, під час відбору перегравши чинних чемпіонів Європи — збірну Португалії. Дякую керівництву військового ліцею за те, що воно бере активну участь у футбольних заходах УАФ. Завдяки футболи ми шануємо пам'ять наших героїв, які захищають країну на Сході України. Упевнений, що футбол об’єднуватиме нас і надалі, а ми запрошуємо вас на матчі наших збірних і бажаємо вам здоров’я та успіхів у навчанні».

Photo by Pavlo Kubanov

Зі свого боку помічник начальника ліцею В’ячеслав Бігуль подякував Українській асоціації футболу за всебічну допомогу у проведенні турнірів та облаштуванні футбольних майданчиків на території навчального закладу: «Ми пам’ятаємо, як ви допомагали нам у проведенні турніру пам’яті Андрія Кизила, ми відчували підтримку Андрія Павелка та Олега Протасова, які були в нас у гостях. Тому наша співпраця не випадкова. Користуючись нагодою, повідомлю, що ми вже майже закінчили облаштування великого поля й весною запросимо вас на черговий турнір, який хочемо провести на всеукраїнському рівні серед усіх ліцеїв, які навіть не входять до числа навчальних закладів Міністерства оборони України».

Після цього Вадим Костюченко отримав із рук заступника начальника ліцею з виховної роботи Євгена Пікуля пам’ятну дошку від навчального закладу, а гості з УАФ зі свого боку вручили учням футбольні м’ячі та пам’ятні ексклюзивні подарунки.

Photo by Pavlo Kubanov

TOPIC NEWS
Subscribe to news