A meeting of the Parimatch Expert Club on Ukraine's start in the Nations League took place in Kyiv

Сьогодні в Києві в PMHUB Українська асоціація футболу та офіційний партнер національної збірної України Parimatch провели друге засідання Експерт-клубу Parimatch цього року. Популярні футбольні експерти та функціонери підняли одну з найактуальніших наразі тем — старт збірної України в розіграші Ліги націй.

The meeting was attended by the legendary player, first vice-president of UAF Anatoliy Demyanenko, head coach of the youth national team of Ukraine U-17 Serhiy Nagornyak, football player of the national team Mykola Matvienko and press attaché of the head coach of the national team Mykola Vasylkov. The event was moderated by the press attaché of the national team of Ukraine Oleksandr Hlyvynsky.  

Photo by Pavlo Kubanov

Присутні мали змогу подивитися й освіжити в пам'яті найбільш визначні моменти поєдинків збірної України проти Швейцарії points and Spain points in the Nations League. After that, the experts expressed their views on these matches and shared their expectations from the next encounters of our team. 

Представник Parimatch Вадим Місюра зазначив: «Тема чергового засідання експерт-клубу, як завжди, є актуальною. Ми нарешті дочекалися матчів збірної України, яка не грала майже 10 місяців. На жаль, після перемоги над Швейцарією була поразка від іспанців. І, тим не менш, це цінний досвід для національної команди. Упевнений, він зробить її лише сильнішою, і жовтневі поєдинки завершаться з позитивним результатом».

Photo by Pavlo Kubanov

Перший віце-президент УАФ Анатолій Дем'яненко, аналізуючи гру українців проти Іспанії, зокрема зауважив: «На мою думку, на результат сильно вплинула відсутність у складі нашої команди Тараса Степаненка. Дуже багато проблем виникало саме в зоні його відповідальності. Крім того, гол у наші ворота вже на другій хвилині дещо зламав гру збірної України. А іспанцям, навпаки, це додало впевненості. Але немає такої команди, яка б не програвала. Взагалі я вважаю, що без поразок немає й перемог. Тому важливо зробити правильні висновки й рухатися далі».

Photo by Pavlo Kubanov

Захисник збірної України Микола Матвієнко додав: «Звичайно, дуже неприємно програвати взагалі — а тим більше з таким рахунком. Дуже хочеться, щоб такі моменти залишалися позаду й не впливали на нашу гру в подальшому. Важливо, щоб ми швидше абстрагувалися від цієї поразки й продовжували дотримуватися своєї лінії. Щодо матчу з іспанцями в Києві, то я впевнений, що Андрій Миколайович Шевченко зі своїм тренерським штабом вже складає на нього плани й буде намагатися донести їх до нас. Наша ж справа — зрозуміти його завдання і зробити все, щоб втілити їх у життя».

Photo by Pavlo Kubanov

Головний тренер юнацької збірної України U-17 Сергій Нагорняк не погодився з надмірною критикою на адресу воротаря національної команди Андрія Пятова та півзахисника Євгена Коноплянки, наголосивши, що ці гравці ще стануть у пригоді синьо-жовтим. Крім того, він відзначив, що його тренерський штаб працює в тісному контакті з Андрієм Шевченком: «У нас існує повна згода, і ми намагаємося в нашій юнацькій команді грати за тими самими схемами й принципами, що сповідує головна команда. Хочу запевнити, що в нас повне взаєморозуміння з тренерським штабом першої збірної. І я впевнений, що така сама ситуація й у таборі інших юнацьких та молодіжної команди нашої країни».

Photo by Pavlo Kubanov

Висловив свою думку й прес-аташе головного тренера збірної Микола Васильков: «Матч зі Швейцарією був насправді дуже напруженим, адже суперник грав за незручною для нас схемою. Швейцарці розтягували лінію захисту збірної України так, що попереду в них завжди лишався зайвий пятий гравець. А потім за три дні ми мали поєдинок з Іспанією. І хоча результат цього протистояння невтішний, але з точки зору досвіду він дуже цінний. Така важка гра на третій день важлива ще й з огляду на розклад матчів на Євро-2020, адже там ми гратимемо саме так. Сам факт таких поєдинків, безумовно, зміцнить нашу команду й після цієї Ліги націй, з яким би результатом ми її не завершили...»

After today's meeting of the Parimatch Expert Club, the moderator of the event Oleksandr Hlyvynsky announced the next one, which will take place after the matches of the national team of Ukraine in October in the same format.

TOPIC NEWS
Subscribe to news